Serdecznie zapraszamy na szkolenie na rzeczoznawcę w zakresie ustalania klas jakości świeżych owoców i warzyw, oraz z zasad pobierania prób do badań na pozostałości pestycydów.

Szkolenie odbędzie się w dniach 11 – 12.10.2022 w miejscowości Klaudyn k/Warszawy.

Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: krystyna.szymanska@freshquality.pl

Telefon: +48 667 909 999

Chcielibyśmy przypomnieć wszystkim, że już niedługo, bo 22 września 2022 będziemy mogli spotkać się na corocznym wydarzeniu branżowym, jakim jest Fresh Market. Już tradycyjnie, w luksusowych wnętrzach hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim zgromadzą się przedstawiciele największych sieci handlowych i sklepów oraz eksperci z branży. To wydarzenie, którego nie możecie przegapić!

Powołując się na materiały promujące to wydarzenie trzeba podkreslić, że dla poszukujacych nowych kontaktów handlowych w branży to właściwie jedyna sposobność, aby w ciągu jednego dnia spotkać się z  przedstawicielami wielu sieci handlowych, importerów i hurtowni z Polski i zagranicy. To doskonała okazja do nawiązania owocnej współpracy. Organizatorzy zaplanowali w najdrobniejszych szczegółach, aby mogli Państwo spotkać się z jak największą liczbą klientów. To wydarzenie jest jedyne w soim rodzaju, ponieważ jego formuła została opracowana w oparciu o potrzeby kupców i dostawców z branży owoców,warzyw i kwiatów.

Fresh Market to również znakomita okazja do wysłuchania, co mają ważnego do powiedzenia  eksperci z branży. Będziecie Państwo mogli zapoznać się z aktualną sytuacją na rynku, prognozami na nadchodzący rok oraz analizami cen. To także dobra okazja do zadania ekspertom pytań i uzyskania indywidualnych porad, dotyczących Państwa firmy.

My również tam będziemy. Spotkajmy się na Fresh Market!

Fresh Quality – stoisko nr 7

https://www.freshmarket.com.pl/o-fresh-market/na-czym-polega-fresh-market