Miło nam poinformować Państwa, że w tym roku po raz kolejny obecni będziemy na Konferencji Fresh Market, To znane już w branży wydarzenie odbędzie się 27 września 2018 roku (czwartek) w  Mazurkas Conference Center w Ożarowie Mazowieckim.

Zapraszamy na stoisko nr 3.

Do zobaczenia wkrótce!

Jak podaje Fresh Plaza w ubiegłym roku znacząco wzrósł światowy eksport bananów. Producenci bananów wyeksportowali o około dziesięć procent więcej bananów niż w 2016 roku. Dane te obejmują około milion ton platanów (bananów do gotowania).

W ostatnim dziesięcioleciu eksport bananów rósł w miarę systematycznie o około pół miliona ton rocznie. Największymi eksporterami bananów są: Ekwador ( około 1/3 rynku światowego), Gwatemala ( około 13 % światowego rynku), Kostaryka, Filipiny i Kolumbia.

Czytaj dalej

Wesołych Świąt, Merry Christmas,

Fröhliche Weihnachten, Feliz Navidad,

Vrolijk Kerstfeest, Καλά Χριστούγεννα

Prawdziwie radosnych Świąt Bożego Narodzenia, miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych,

odrobiny świątecznego szaleństwa i szczypty słodkiego lenistwa

życzą przedstawiciele firmy Fresh Quality

 Krystyna Szymańska

Piotr Szymański

Marcin Szymański

Wesołych Świąt  życzy redakcja działu Aktualności

WARSZAWSKI ROLNO-SPOŻYWCZY RYNEK HURTOWY S.A. w BRONISZACH

Oglądaj, kosztuj i rozmawiaj!  Jakie warzywa, jakie odmiany i do czego. Jak zachęcić klientów detalicznych do zakupów w naszym warzywniaku?  WARZYWNIAK PREMIUM to miejsce gdzie pokażemy odmiany najpopularniejszych polskich warzyw. Powiemy jakie surówki  można z nich przygotować, powiemy też o zaletach każdej odmiany – słowem JEM ZE SMAKIEM – 3 PAŹDZIERNIKA (WTOREK) OD. GODZ. 10:00 – ZAPRASZAMY NA ANTRESOLĘ HALI KWIATOWEJ.

Czytaj dalej