Fruit Mix nie tylko na Chiński Nowy Rok

Firma Terra Exports z siedzibą w Las Vegas wprowadziła kolorowe pudełko „Fruit Mix” zawierające ponad tuzin różnych tropikalnych owoców uprawianych w Kolumbii. Podczas gdy firma początkowo myślała o tym, że Fruit Mix będzie  ofertą dostępną na święta chińskiego Nowego Roku, postanowili zaoferować je przez cały rok. W Chinach pudełko owoców  stanowi tradycyjny podarunek z okazji Nowego Roku.

Pudełko  Fruit Mix zawiera egzotyczne owoce z Kolumbii, w tym feijoa, granadilla, physalis, lulo, gulupa (rodzaj marakui), mangostan, tamarillo, higo (figa), marakuja, pitahaya , curuba (lub banana marakui) i bananito (rodzaj małego banana).

Partnerzy handlowi w Europie wpadli na pomysł, aby Fruit Mix dostępny był w sprzedaży przez cały rok. Daje to  konsumentom szansę na wypróbowanie nowych owoców, których normalnie by nie kupili. Rynkiem dla tego produktu jest Europa, Bliski Wschód i Azja. Do Ameryki Północnej na razie pudełko nie powędruje, ponieważ nie wszystkie owoce dopuszczone są do eksportu.

Kompozycja owoców została starannie dobrana i zaprojektowana. Wszystkie owoce są uprawiane w Kolumbii przez cały rok.

Dzięki dobremu przyjęciu produktu na rynku i otrzymanym opiniom, Terra Exports organizuje obecnie więcej  „owocowych mixów”  W planach są Fruit Mix -y  z  Gwatemali i Ekwadoru, zawierające owocowe specjały z tych krajów.

Źródło: www.freshplaza.com